O spoločnosti
  
O spoločnosti ECODOM, s.r.o.

 

Spoločnosť ECODOM, s.r.o. bola založená v roku 2005 na základe zvyšujceho sa dopytu tuzemského trhu.

Vznikla ako pokračovateľ spoločnosti AXXE, ktorá bola zameraná na nemecko-rakúsky trh, špecializujúc sa na výrobnú a stavebnú činnosť v oblasti nízkoenergetických rodinných montovaných domov od roku 1991.

ECODOM, s.r.o. využíva doterajšie skúsenosti a znalosti na základe dlhoročnej realizovanej praxi v oblasti výroby a výstavby montovaných rodinných domov a neustále inovuje a využíva najmodernejšie technológie a materiály, pre dosiahnutie maximálnej kvality a spokojnosť zákazníka. Projektujeme, vyrábame a realizujeme výstavbu rodinných domov pre našich zákazníkov už 24 rokov.

 

Každý zákazník je pre nás novou výzvou a prínosom. Dlhoročné skúsebnosti, vlastný výrobný podnik, technická precíznosť sú hlavné piliere našej spoločnosti. Našim zákazníkom sa snažíme pristupovať ako partneri a každého vnímame ako individualitu. U nás nájdete ústretový prístup, rešpektujúci vaše jedinečné požiadavky od zhotovenia projektu až po vlastnú realizáciu. Spolupráca je pre nás vždy nielen krátkodobým cieľom, ale počas celej životnosti Vašej stavby. Všetky obchodné a výrobné procesy riešime efektívne, snažíme sa vždy poskytnúť odborné informácie a riešenia a tým zrýchliť proces celého rozhodovania a následnej výroby a výstavby. Povinnosťou serióznej firmy je garancia produktov. Naša spoločnosť poskytuje 100% záruku /garanciu na nosné a strešné konštrukcie na základe udeleného certifikátu - Holzforschung Wien Rakúsko, Ü-überwacht- platný pre celú EÚ, ktorý dáva predpoklad na splnenie požiadaviek najvyššieho stavebného štandardu a kvality. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
 
 

 
Aurel Jansčák
 
PhDr. Aurel Jansčák ml.
Obchodný riaditeľ
 

Naši partneri